Teknoloji

Akıllı Saat ve Kablosuz Kulaklık Bir Arada! Teknoloji Dünyasını kasıp kavuracak Huawei Watch Buds incelemesi

Huawei bu sefer öyle bir yenilikle karşımıza çıktı ki, şaşırmak ve hayran olmak bir yana bu teknolojinin daha önce neden hayatımızda olmadığını sorguladık. Bir anda hayatımıza giren ve günlük hayatımızda sarsılmaz bir yer edinen giyilebilir teknoloji çalışmaları; Sağlık bilgilerimize anında erişmemizi sağlayan akıllı saatlerden, kablolu kulaklıkları rafa kaldıran kablosuz kulaklığa kadar pek çok kolaylık getirse de her birinin arka planda farklı bir sorunu olduğu da bir gerçek. Akıllı saatin şarj aletini, kablosuz kulaklığın şarj kutusunu hatırladığımızda kulaklığın kendisini unutarak yakınlaştırma toplantımıza girdiğimizde bu teknolojiler kolaylık olmaktan çıkıp sorun haline geliyor.

Tüm bu sorunları ortadan kaldırarak akıllı saatlere bakış açımızı farklı bir boyuta taşıyor. Huawei Saat Tomurcukları, Kullanıma hazır kablosuz kulaklık şık bir akıllı saat içerisinde sunularak çok daha rahat bir kullanım deneyimi vaat ediyor. Geleceğin teknolojisini bugüne taşıyan bu yenilikçi saati sizler için heyecanla deneyimledik. Geliştirilmiş teknik özellikler ve daha birçok büyüleyici detay aşağıda sizi bekliyor.

İlk izlenim çok önemlidir!

Giyilebilir teknoloji pazarındaki gücünü pekiştiriyor Yenilikçi 2’si 1 arada orta tasarıma sahip Huawei Watch Buds, Şık kutusu ile sizi kullanıma hazır karşılar. Kutuyu elinize alır almaz sizi fazlasıyla tatmin edecek bir cihaz varmış hissine kapılıyorsunuz.

Kutu içeriği;

 • Saat

 • kulaklıklar

 • Kulak uçları (SML boyutunda silikon uçlar)

 • Şarj yuvası ve kablosu

 • Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

 • Güvenlik Bilgisi

 • Garanti belgesi

Tasarım

Zarafet ve azmi simgeleyen Clous de Parisdesenli düğme ve taç, 3D kavisli cam dış kısımsağlam çelik gövdesi ile de klasik şık çizgisinden ödün vermeyerek asaletini korumuştur.

Deri kayış, etkileyici klasik tarzını ortaya koysa da, günlük tarzınıza uygun hale getirmek için kayışı değiştirebilirsiniz.

Klasik bir görünüme sahip olsa da farklı kadran seçenekleri ve kolay takılabilen kayış değişimi sayesinde günlük hayatınızda her an stilinizi yakalamak için tasarlandı.

Huawei Saat Tomurcukları, Huawei’nin en popüler modeli  Watch 3 Pro’dan sadece 1 mm daha kalın. Kulaklık içeren bir saat ile kıyaslandığında kolaylıkla ayırt edilemeyecek bir fark olduğunu söyleyebiliriz. Kablosuz kulaklık ve kutusu düşünüldüğünde saat bir saattir. TWS kulaklıklardan daha hafif yükü vardır. Sadece 66,5 gram ağırlığındadır. 46 mm’lik bu model kolda kendini hissettirse de hafifliği karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Akıllı saatlerin bir diğer vazgeçilmez özelliği ise ekranı ?

Huawei GT3 Promodelde gördüğümüz 1.43 inç Amoled ekranNet, hassas ve parlak ekran keyfini bu modelde de yaşatıyor. 466×466 pikselBu çözünürlüklü ekran, gün ışığında bile net ve keskin bir görüntü sunuyor.

Hızlı dokunma tepkimesi ve parmak izi bırakmayan ekrana sahip olduğunu da unutmayalım.

Kolay iletişim, mükemmel uyumluluk!

Hem Android hem de IOS işletim sistemlerini destekleyerek her akıllı telefon ile kolayca senkronize edilebilmesi oldukça cezbedici. Birkaç saniye sürecek bu işlem için kutudan çıkan QR kodu okumanız yeterli. Huawei Health uygulaması sayesinde tüm telefonlar Huawei Saat TomurcuklarıBu akıllı saati aldığınızda yapmanız gereken ilk şey So ile mükemmel bir uyum içinde çalışıyor. Huawei SağlıkUygulamayı indirmeli.

Gürültü engelleme ve bağlı cihazlar için kontrolleri ayarlamak üzere saat kadranını aşağı kaydırmanız yeterlidir. Gelen aramaları cevaplamak için kulaklığı takarak cevap verirsiniz.

Boyutu küçük, performansı büyük bu kulaklıkların kontrolü vücudunuzda gizli!

Kulağa tam oturmasını sağlayan sekizgen tasarım, kullanıcıya ekstra hareket özgürlüğü sağlar ve rahat bir ses deneyimi sağlar. Bu kulaklıklar sadece 4 gram ağırlığında, Uyarlanabilir Tanımlama Teknolojisi Bu sayede sağ kulak / sol kulak ayrımına son vererek bizi bir dertten daha kurtarır. Kulaklığı takarken ya da takarken hangisinin sağda hangisinin solda olduğuna bakmamak gerçekten büyük bir rahatlık.

Peki bu kadar küçük bir kulaklık nasıl kontrol ediliyor? Muhtemelen bu çalışmanın tasarımındaki en fütüristik fikir, bu sorunun cevabıdır. Boyutu küçük, performansı büyük olan bu kulaklıkların kontrolü vücudunuzda gizli. .Evet, doğru duydunuz! Geliştirilmiş sensörleri sayesinde; Aramaları cevaplamak/reddetmek, bölümleri oynatmak/duraklatmak veya gürültü engellemeyi etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için kulak kepçesine veya kulakların önündeki alana dokunmanız yeterlidir. Hatta Huawei sağlık uygulamasından özel dokunmatik kontroller oluşturabilirsiniz.

Bir akıllı saatin içine gizlenmiş bu küçük kulaklıkların boyutlarına aldanmayın. İçin Aktif Gürültü Engellemearamaları netleştirme Akıllı Gürültü Önleme Sistemive etrafta olup bitenlerden haberdar olmanızı sağlamak Farkındalık Modu Sahip olduğu özelliklerle piyasadaki diğer kulaklıkların önüne geçtiğini söylemek abartı olmaz. Bu özelliklerin etkili bir şekilde çalışması, kulaklıkların kulağınıza tam olarak oturması ile mümkündür. Bunun için kutudan çıkan 3 farklı silikon uç arasından kulağınıza en uygun olanı seçmeniz yeterli.

Diyelim ki kulaklığınızı çıkardınız ve nereye koyduğunuzu unuttunuz ve kaybettiniz. Endişelenmene gerek yok. Kulaklığınızı hızlı bir şekilde bulmak için kulaklık bulma özelliğiKulaklıklarınızdan çıkan sesi takip edebilir ve yerini kolayca bulabilirsiniz.

Spor ve Sağlık Becerileri

Huawei Health uygulaması, çok çeşitli raporlama ve takip olanaklarına sahiptir. Dilerseniz detaylı analiz sunmanın yanı sıra anlık ölçülen verilerinizi dakika dakika da izleyebilirsiniz.

Yükseltilmiş TruSeenTM 5.0+ sensör ile kalp atış hızı izleme , SpO2 (kan oksijen seviyesi) ölçümü, tansiyon takibi, nefes egzersizleri ve uyku takibigibi özellikleri ile her zaman sizi takip ediyor. Huawei Saat Tomurcukları, sağlıklı yaşam yardımcınız olur. Uygulama üzerinden kendi sağlık hedeflerinizi oluşturun, gerisini ona bırakın! O size en gerçek rehberliği verir.

Huawei SağlıkYürüme, bisiklete binme, ip atlama egzersizlerinin yanı sıra kişiselleştirilmiş koşu planları da dahil olmak üzere uygulama. 80’den fazla eğitim modu vardır.

Karşılaştırdığımız diğer akıllı saatlerle karşılaştırıldığında, egzersiz sırasında adım sayma ve uyku takibi, GPS ve kalp atış hızı doğruluğu büyük ölçüde bire birdi.

Huawei Watch Buds Pil Ömrü

En sevdiğimiz özelliklerden biri, saatin ve kulaklığın aynı anda şarj edilmesi. Bizi ayrı bir ücret daha alma zahmetinden kurtararak zaman kaybını ortadan kaldırır. Huawei Saat Tomurcukları,Hızlı şarj cihazı sayesinde kulaklığın ve saatin 100 dakikada tamamen şarj olmasını sağlar.

2’si 1 arada orta kullanımda tam şarjda aktif kullanım ile 3 günlük pil ömrüne sahiptir.

Kulaklık kullanmak istemediğinizde saatinizdeki güç tasarrufu modunu etkinleştirebilir ve saat pilinin kulaklıkları şarj etmesini durdurabilirsiniz. Böylece kendine 7 güne kadar pil ömrüsağlayabilirsiniz.

ANCÖzelliği etkinleştirdiğimizde kulaklık 3 saate kadar çalma ve 2 saate kadar konuşma süresi sağlarken ANC özelliği kapalıyken bu süreler 4 saate kadar çalma ve 2,5 saate kadar konuşma süresi sağlıyor.

Gelelim deneyimin sonucuna;

Giyilebilir teknoloji alanında çığır açtığını söyleyerek başlayalım. Hem saati hem de kulaklığı ortada sunması ve bizi saat ile kulaklığın farklı şarj etme probleminden kurtarması açısından oldukça etkileyici bir akıllı saat. Tüm bu çarpıcı özelliklerin yanı sıra Huawei’nin alıştığımız klasik saat şıklığı da bu modelde kendini gösteriyor.

Saatin içinde kulaklık deyince ilk başta ölçeği ve boyutuyla bizi korkutsa da kolumuza taktığımız an hafifliği ve estetik görüntüsüyle ön yargılarımızı kırmayı başardı.

Çalışmalar pratik bir kullanım sunsa da kalitesi ve özellikleri konusunda akıllarda soru işaretleri oluşturabiliyor. Ancak Huawei Watch Buds, bu konudaki şüphelerimizi ortadan kaldırıyor ve küçük ama yüksek performanslı kulaklığıyla harika işler çıkarıyor. Telefon görüşmelerinde ses kalitesi harika çalışan aktif gürültü engelleme özelliği ile başarılı bir performans sunuyor. Gerçek silikon ucu seçtiğimizde kulaklarımızdaki uyum da oldukça tatmin edici oluyor. Tecrübe süresi boyunca her sabah evden çıkmadan kulaklık ve akıllı saati hatırlama endişesinden bizleri kurtardığı için bizden tam not aldı.

Sonuç olarak şık ve kullanışlı bir saate ve tatmin edici performansa sahip bir kulaklığa ihtiyacınız varsa Huawei Watch Buds kesinlikle bu şansı hak ediyor.

Huawei Watch Buds’ı 9.999 TL’ye ön sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Huawei kayıp kulaklık desteği, Huawei Smart Scale 3 ve Watch Series Kablosuz Şarj Aleti de işin yanında sunuluyor.

Burada bulabilirsiniz.

Teknik özellikler;

Boyut

 • Saat: 47 mm × 47,5 mm × 14,99 mm

 • Kulaklıklar: 21,8 mm × 10,3 mm × 10,3 mm

Bilek Ölçüsü: 140–210 mm

Ağırlık

 • İzle: Yaklaşık. 66,5 gram (kayışsız)

 • Kulaklıklar: Yaklaşık. 4 gram (M kulak uçlu)

Ekran

 • Boyut: 1,43 inç, AMOLED renkli ekran

 • Çözünürlük: 466×466, PPI 326

22 mm deri kayış

sensörler

 • 6 eksenli sensörler (hızlanma sensörü ve jiroskop sensörü), optik kalp atış hızı sensörü 5.0, ortam optik sensörü, manyetik ortam sensörü, kapasitif sensör ve kemik iletim bileşeni (VACC)

Anahtar

 • Düğme (basmayı destekler, ancak yakınlaştırma, uzaklaştırma veya bir listeyi kaydırma gibi döndürmeye dayalı etkileşimleri desteklemez)

 • Kapak serbest bırakma düğmesi

Su geçirmezlik Seviyesi

 • Kulaklıklar IP54 derecesine sahiptir. Saat kapağı açılıp kapatıldığında kulaklık bölmelerine su girebilir, bu nedenle bölmelerin kuru tutulması gerekir.

Bağlantı

 • GPS Desteği

 • NFC Desteği

 • Bluetooth Desteği

Hoparlör ve Mikrofon

 • kulaklıklar

Şarj

 • 9V/2A

işletim sistemi

 • Harmony OS 3.0

Uyumluluk

 • Android 7.0 veya üzerini çalıştıran telefonlar, EMUI 12.0 veya üzerini çalıştıran telefonlar, iOS 9.0 veya üstünü çalıştıran telefonlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort